BURSA (İGFA) –Bilal Sonses’in “Yapma”, “Cereyan”, “Sonu Gelmez”, “Dön Diyemem” gibi şarkılarına Osmangazi Meydanı’nı dolduran binlerce kişi hep bir ağızdan eşlik etti.
Sahneye çıkarak vatandaşları selamlayan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar da, Osmangazi Meydanı’nın gece gündüz yaşayan Bursa’nın yeni buluşma noktası olduğunu vurgu yaparak, “Gençler, bu meydanı sizler için yaptık. Artık bu meydanda sizler için birçok etkinlik düzenleyeceğiz. Hepinize iyi eğlenceler diliyorum.” dedi. Başkan Dündar, günün anısına şarkıcı Bilal Sonses’e Osman Gazi biblosu hediye ederken, konser serisinin Sinan Akçıl, Sakiler ve Semicenk ile devam edeceğini hatırlattı.
Yaklaşık 2 saat süren konserde Bilal Sonses, hareketli şarkılarıyla kalabalığı coştururken, duygusal şarkılarıyla da hayranlarının gönüllerine dokundu.
GÜNDEM
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.